Loading

O MNIE

Bez kawy nie zaczynam pracy :)

Poza tym od 1999 roku zajmuję się projektowaniem graficznym ze specjalizacją w zakresie identyfikacji wizualnej, brandingu oraz web designu. Podejmuję wyzwania projektowe dla znanych marek, ale także dla tych, gdzie słowo „marka” dopiero zaczyna nabierać znaczenia - te cenię najbardziej.

Przez kilkanaście lat pracy zdobyłem to najcenniejsze, praktyczne doświadczenie w handlu i marketingu w małych firmach oraz w korporacjach. Poza procesem projektowania poznałem także arkana produkcji reklamy wizualnej oraz różnych technik druku. Połączenie tych umiejętności pozwala mi swobodnie poruszać się w różnych technikach projektowania.

Poza pracą fotografuję, kopię w historii II wojny światowej oraz ścigam się w mtb.

Pola działania: identyfikacja wizualna, branding, projektowanie logo, druk, opakowania, signage design, strony www, reklama wizualna.

About

REFERENCJE

Z prawdziwą przyjemnością rekomenduję firmę SniegockiArt jako solidnego i niezawodnego partnera. Nasza współpraca obejmowała projekty etykiet na soki owocowe. Sniegocki art to przede wszystkim indywidualne podejście do klienta, wysoki standard usług i profesjonalne podejście do klienta a także atrakcyjne cenowo usługi. Szybka realizacja zamówienia. Bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny. Zamówione produkty w 100% zgodne z zamówieniem. Z pewnością skorzystam jeszcze w przyszłości z usług tej firmy. Gorąco polecam i zachęcam do współpracy z firmą Śniegockiart.

Agnieszka Dixa

Plantacja Żywia

Mamy przyjemność polecić firmę SniegockiArt jako rzetelnego wykonawcę naszych zleceń . Świadczone przez firmę SniegockiArt usługi zarówno pod kątem przygotowania oprawy graficznej jak i wykonania cechuje terminowości oraz fachowość . Biorąc pod uwagę dotychczasową współpracę z przekonaniem polecamy firmę SniegockiArt jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera .

Joanna Janiak

Hola Sp. z o. o.

Roberta Śniegockiego cechuje fachowość, rzetelność oraz kreatywne podejście do zleconych zadań. Jakość oferowanych usług stawia na pierwszym miejscu i całkowicie przykłada się do swojej pracy. Wiedza, którą dysponuje, naprawdę imponuje. Duże znaczenie ma fakt, że wiedza ta jest zgodna z aktualnymi trendami. Należy też podkreślić życzliwe i partnerskie podejście do klienta.

Maciej Broniszewski

CarChem